טליה אפשטיין יוצרת עם דקופאצ' - Loolaot

טליה אפשטיין יוצרת עם דקופאצ'

11 יולי , 2015

עציץ צבעוני פרחוני 2

לפני כחודשיים הגיעה אלינו לחנות טליה, וגילתה את דאקופאצ'. אנו לא זוכרת מה היה הפרוייקט הראשון שלה, אבל היא מיד נכנסה לעניינים. ליצירה ולהנאה שיש בעבודת דאקופאז'. טליה חזרה הביתה והתחילה בהתלהבות רבה לצפות חפצים ואביזרים שהיו לה בבית, כיסאות, אדניות, מסגרות, עששיות, מנורות, אגרטלים ועוד.

מאז טליה מבקרת אצלנו לא מעט עם כל מיני פרוייקטים חדשים. אל הכישרון הטבעי שלה חברה גם סקרנות גדולה ובזכות אלו היא חוקרת ומנסה את מוצרי דקופאצ' על חומרים שונים, מגוונים ומפתיעים כגון נעליים חדשות ואפילו מגפיים ישנים.

בעבור כולנו היא פורצת גבולות וחוקרת את החומר. היא שלחה לנו תמונות של היצירות שלה ואנו משתפות את שפע האפשרויות על מנת להפיץ מהשראתה ברבים.

מודות לך טליה על האהבה ליצור ולחקור ועל התנועה שאת מקיימת בכזו שמחה והנאה.

כיף לראות ולחוות יחד איתך:-)

מגפיים דקופאצ' שחור לבן נעליים דקופאצ' כחול נקודות נעליים דקופאצ' ורוד לבן נעליים מנומרות - לפני ואחרי נעליים מנומרות נעליים פרחוניות אדומות נעליים בשחור לבן כסא בדקופאצ' ירוק-ורוד כסאות ירוקים - גב שולחן תה - לפני שולחן תה כחלחל בדקופאצ' שולחן דקופאצ' תה כחלחל שרפרף ואהיל כתום הכניסה לבית פורחת אדנית עציץ בשער הבית עציץ עציץ פרחוני אדום עציץ צבעוני פרחוני עציץ דקופאצ' עציץ כחול עציץ כסוף ואזה פרחונית כחלחלה עציץ צבעוני פרחוני שית בזכוכית פרחונית כחלחלה עששית פרחונית כחלחלה


כתוב הערה

.כל ההערות יאושרו לפני הופעתן


I18n Error: Missing interpolation value "tags" for "מאמרים נוספים {{ tags }}"

חוגגים פורים בסטודיו לולאות

28 פברואר , 2017

סדנאות מקרמה בסטודיו לולאות
סדנאות מקרמה בסטודיו לולאות

21 פברואר , 2017

הצצה לסטודיו : יצירת חלון ראווה

28 ינואר , 2017