שטיח טריקו פרח- הוראות - Loolaot

שטיח טריקו פרח- הוראות

09 פברואר , 2014

crochet rug

מצאתי את הדגם היפה של שטיח הפרחים בבלוג של Flowers creation  תרגמתי את ההוראות עבור כל אוהבי הסריגה בטריקו.

יצרתי גם שרטוט של העבודה כי אני מוצאת שזה מאוד עוזר להבין את ההוראות. תהנו !

crochet rug 2

הוראות לסריגת שטיח בצורת פרח מחוטי טריקו – קרושה/מסרגה אחת

החומרים:

מסרגה 10/12 לפי עובי חוטי הטריקו

2 גלילים של חוטי טריקו (2 ק"ג סה"כ)

הוראות:

סורגים טבעת מ-5 עיני שרשרת, סוגרים בעין שטוחה.

 שורה 1:

סורגים 4 עיני שרשרת, בתוך הלולאה * סורגים עמוד, עין שרשרת * חוזרים על הרצף 11 פעמים. סוגרים עם עין שטוחה בתוך העין השלישית של העמוד הראשון.

בסה"כ יתקבלו 12 עמודים.

 שורה 2:

סורגים עין שטוחה בתוך הרווח שבין העמוד הראשון לשני, מעלים 3 עיניים ועמוד באותו הרווח, סורגים 2 עיני שרשרת. *סורגים 2 עמודים ברווח הבא ו- 2 עיניים *חוזרים על הרצף 12 פעמים. סוגרים בעין שטוחה בתוך העין השלישית של העמוד הראשון.

מתקבלים 24 עמודים.

 שורה 3:

מעלים 3 עיני שרשרת. סורגים עמוד בתוך העמוד הבא. * סורגים 2 עמודים בתוך הרווח שנוצר מ-2 עיני שרשרת, עמוד בתוך 2 העמודים הבאים * חוזרים על הרצף עד הרווח האחרון, סורגים 2 עמודים ברווח האחרון.  סוגרים בעין שטוחה בתוך העין השלישית של העמוד הראשון.

מתקבלים 48 עמודים.

 שורה 4:

* סורגים שרשרת של 2 עיניים, קופצים מעל העמוד הבא, סורגים עין שטוחה בעמוד הבא * חוזרים על הרצף עד שמסיימים הקפה שלמה ואז סוגרים עם עין שטוחה בתוך העין הראשונה.

מתקבלות 24 לולאות.

 שורה 5:

סורגים עין שטוחה בתוך הלולאה הראשונה, מעלים 3 עיני שרשרת, סורגים 4 עמודים בתוך הלולאה. * קופצים על הלולאה הבאה וסורגים 5 עמודים בתוך הלולאה הבאה * חוזריםעל הרצף עד שמסיימים הקפה שלמה ואז סוגרים עם עין שטוחה בתוך העין השלישית.

מתקבלים 12 צדפים.

 שורה 6:

סורגים עין שטוחה בתוך 2 העמודים הבאים, מעלים 3 עיניים, סורגים 4 עמודים באותה עין, עין שרשרת, עמוד בין הצדפים, עין שרשרת. * סורגים 5 עמודים בתוך העמוד השלישי של הצדף הבא, עין שרשרת, עמוד בין הצדפים, עין שרשרת * חוזריםעל הרצף עד שמסיימים הקפה שלמה ואז סוגרים עם עין שטוחה בתוך העין השלישית.

מתקבלים 12 צדפים.

 שורה 7:

סורגים עין שטוחה בתוך 2 העמודים הבאים, סורגים חצי עמוד באותה עין, עין שרשרת.

* סורגים 5 עמודים בעמוד הבא, עין שרשרת, חצי עמוד בתוך העמוד השלישי של הצדף, עין שרשרת * חוזרים על הרצף עד שמסיימים הקפה שלמה ואז סוגרים עם עין שטוחה בתוך חצי העמוד הראשון.

מתקבלים 12 צדפים.

 שורה 8:

מעלים 3 עיניים, סורגים 2 עמודים באותו חצי עמוד. * סורגים 5 עמודים בתוך העמוד השלישי של הצדף הבא, 5 עמודים בתוך חצי העמוד * חוזרים על הרצף עד לצדף האחרון, סורגים 2 עמודים בתוך חצי העמוד הראשון בשורה. סוגרים עם עין שטוחה בתוך העין השלישית

מתקבלים 24 צדפים.

 שורה 9:

סורגים עין שטוחה בעמוד הבא. מעלים 6 עיניים (3 לעמוד + 3 לעיני שרשרת), סורגים עמוד בין הצדף הראשון לצדף השני, עין שטוחה בעמוד השלישי של הצדף השני.* סורגים עמוד בין הצדפים, 3 עיני שרשרת, עמוד באותו רווח בין הצדפים, עין שטוחה בעמוד השלישי של הצדף הבא * חוזרים על הרצף עד הצדף לפני האחרון. סוגרים עם עין שטוחה בתוך העין השלישית של העמוד הראשון.

מתקבלים 24 צדפים.

 שורה 10:

* סורגים חצי עמוד, 4 עמודים, חצי עמוד בתוך 3 עיני השרשרת, סורגים עין שטוחה בתוך חצי העמוד * חוזרים על הרצף עד שמסיימים הקפה שלמה. סוגרים עם עין שטוחה בחצי העמוד הראשון.

כל הכבוד, סיימתם את השטיח!

שירטוט

flower crochet rug

crochet rug detailscrochet rug details 2

footer copy
כתוב הערה

.כל ההערות יאושרו לפני הופעתן


I18n Error: Missing interpolation value "tags" for "מאמרים נוספים {{ tags }}"

חוגגים פורים בסטודיו לולאות

28 פברואר , 2017

סדנאות מקרמה בסטודיו לולאות
סדנאות מקרמה בסטודיו לולאות

21 פברואר , 2017

הצצה לסטודיו : יצירת חלון ראווה

28 ינואר , 2017